Феята от захарницата и Пинокио оживяват на сцената на театър София в Месец на детето
Театър „ София “ обявява месец на детето. „ През годините театърът трансформира в традиция посвещаването на юни месец на най-прекрасната и откровена аудитория – децата. Малчуганите имат опция да се забавляват на детските ни спектакли и да честват през целия месец “, разясняват от трупата.
„ Месец на детето “ включва спектаклите „ Феята от захарницата “ (по Катя Антонова, режисьор Елза Лалева) – на 6 и 28 юни, и „ Чудните завършения на Пинокио “ (по Карло Колоди, режисьор Елза Лалева) – на 7 и 27 юни.
След края на всяко зрелище децата ще получат дарове, особено готови от екипа на театъра и негови сътрудници.
„ Месец на детето “ включва спектаклите „ Феята от захарницата “ (по Катя Антонова, режисьор Елза Лалева) – на 6 и 28 юни, и „ Чудните завършения на Пинокио “ (по Карло Колоди, режисьор Елза Лалева) – на 7 и 27 юни.
След края на всяко зрелище децата ще получат дарове, особено готови от екипа на театъра и негови сътрудници.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




